Po majowym Ekofestynie na błoniach przed Zamkiem Lubelskim (5. maja b.r.), na którym reprezentował nas Pan Sławomir Chmiel i jego Plantacja Żeń-Szenia, szykują się kolejne imprezy z promocją ekożywności. 
W dniach 18-19 maja b.r. (sobota i niedziela) w Centrum Targowo-Wystawienniczym Targów Lublin odbędą się Dni Zdrowia i Urody. Pomysł na imprezę powstał w wyniku ewolucji Targów Dieta i Zdrowie oraz po sugestiach firm uczestniczących w targach. 
Zakres tematyczny został rozszerzony o kosmetologię, fryzjerstwo oraz ogólnie o kwestie dbałości o własny wizerunek. Kontynuowana będzie tematyka związana ze zdrowiem, w tym ze zdrowym odżywianiem się. 
W niedzielę, w godzinach 15.30-17.00 odbędzie się seminarium pt. Żywność ekologiczna a zdrowie i uroda, przygotowany i poprowadzone przez naszą Członkinię, Panią Justynę Siwielę. Dokładny program targów można odnaleźć pod adresem: http://www.zdrowie.targi.lublin.pl/pl/20/program_targów_
Następną ważną majową imprezą z naszym udziałem będą Targi Żywności i Produktów Ekologicznych EKOGALA w rzeszowskiej Hali Podpromie. Odbędą się one w dniach 24-26 maja b.r. (od piątku do niedzieli) już po raz siódmy. Ich organizatorami są: Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego oraz Podkarpacka Izba Rolnictwa Ekologicznego (będąca, podobnie jak my, członkiem Doliny Ekologicznej Żywności).
Rzeszowskie targi są uznawane za jedne z najważniejszych w Polsce i Europie Wschodniej. Podczas imprezy będzie można zapoznać się z ofertą certyfikowanych produktów z Polski i zagranicy. Można będzie także wziąć udział w szkoleniach, seminariach, prezentacjach, degustacjach i konkursach.
Wstęp na targi jest bezpłatny, serdecznie zapraszamy na nasze stoiska!