Lato i jesień obfitują w rozmaite mimprezy masowe, w których biorą udział nasi Członkowie, popularyzując żywnosć ekolgiczną oraz najlepsze miody. 
Między innymi W dniach 15-17 sierpnia b.r. odbywa się w Lublinie Jarmark Jagielloński. Miło nam poinformować, że podczas tej imprezy można odwiedzić stoisko Pana Witolda Nydzy, mistrza pszczelarstwa, który uzyskał w lipcowym konkursie "Nasze Kulinarne Dziedzictwo - Smaki Regionów" wyróżnienie za miód gryczany. GRATULUJEMY!
Stoisko Pana Nydzy usytuowane jest przy Krakowskim Przedmieściu. Na Jarmarku ofertę swoją prezentują także: Zakład Mięsny Wasąg oraz Plantacja Żeń-Szenia.
Obecnie trwają w naszym Stowarzyszeniu przygotowania do czynnego uczestnictwa w Pikniku Naukowym, który odbędzie się w ramach XI Lubelskiego Festiwalu Nauki. 
W poprzednich latach mieliśmy okazję w tej imprezie uczestniczyć, zawsze przyciągała rzesze gości. W bieżącym roku Piknik odbędzie się w niedzielę 21. września, na nowym Stadionie przy ul. Krochmalnej. Planujemy tam utworzyć "ekologiczną wyspę", z prezentacją i sprzedażą ekoproduktów. 
Serdecznie zapraszamy!

zdjęcia: Masowe imprezy z udziałem "EkoLubelszczyzny"