IMG 4153W dniach 18-20 maja 2016 r. odbyła się w Lublinie konferencja  Światowego Związku  Rynków Hurtowych (Word Union Whosale Markets), zorganizowana przez Lubelski Rynek Hurtowy S.A. w Elizówce we współpracy ze Stowarzyszeniem Polskich Rynków Hurtowych. Impreza ulokowana była w nowym Lubelskim Centrum Konferencyjnym  przy ulicy Artura Grottgera 2. Temat wiodący konferencji brzmiał: "Rynki żywności - ewolucja w czasach zmian". Stowarzyszenie "EkoLubelszczyzna" miało przyjemność zorganizować dla gości konferencyjnych ekspozycję produktów ekologicznych z naszego regionu.

Promowaliśmy idee zrównoważonego rozwoju regionalnego opartego na poszanowaniu wartości ekologicznych oraz zdrowego odżywiania. Każdy z członków Stowarzyszenia, który zaangażował się w przedsięwzięcie, miał możliwość ekspozycji swoich produktów i materiałów promocyjnych. Obecność przedsiębiorców z całego świata sprzyjała nawiązywaniu ciekawych dialogów i budowaniu fundamentów pod ewentualną współpracę. Również lokalni wystawcy mieli wspaniałą okazję by spędzić razem czas i zbudować więzi, które w przyszłości mogą zaowocować wspólnymi projektami.

Konferencja Światowego Związku Rynków Hurtowych była czasem produktywnym i twórczym. Takie spotkanie stworzyło niecodzienną okazję do promocji idei Stowarzyszenia, jego członków, a ponadto - całego Regionu Lubelskiego.

Opracowanie: Katarzyna Smoleń

Zapraszamy do galerii.