Fundacja Rozwoju Lubelszczyzny serdecznie zaprasza do udziału w I Warsztacie z zakresu promocji współpracy badawczo-rozwojowej przedsiębiorstw i uczelni w branży żywności, który odbędzie się w dniu 31 sierpnia 2017 roku o godz. 9.00 w siedzibie Fundacji przy ul. Józefa Franczaka „Lalka” 43 w Lublinie.

Spotkanie jest pierwszym z cyklu sześciu warsztatów, które są organizowane w ramach Projektu “S3 – Empowering for Innovation and Growth  in Medium-Sized Cities and Regions (EmpInno)” realizowanego przez Fundację Rozwoju Lubelszczyzny. Projekt uzyskał wsparcie z Programu Morza Bałtyckiego 2014-2020, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Celem warsztatów jest  prezentacja zagadnień związanych z transferem technologii, promowaniem innowacji oraz współpracy w zakresie badań i rozwoju w ramach inteligentnej specjalizacji województwa lubelskiego – biogospodarki ze szczególnym uwzględnieniem branży żywności pomiędzy uczelniami wyższymi, jednostkami naukowo-badawczymi i przedsiębiorcami oraz promowanie dobrych praktyk krajowych i zagranicznych.

Chętni do uczestnictwa mogą się zgłosić do Pani Elizy Potockiej na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub. tel. 723 571 603

Ilość miejsc jest ograniczona. O udziale w spotkaniu będzie decydowała kolejność zgłoszeń. Osoby zakwalifikowane do udziału w spotkaniu zostaną poinformowane o decyzji w terminie do dnia 30.08.2017 roku pocztą elektroniczną.

W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy!