W związku z rozpoczęciem realizacji zadania „Jak segregować odpady? Studenci udzielą porady” dotowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie, zapraszamy do składania ofert cenowych  na realizację wybranych działań tegoż zadania. Zakładamy, że dzięki realizacji przedsięwzięcia zostaną osiągnięte następujące efekty: a) ekologiczny: podniesienie świadomości ekologicznej społeczeństwa, propagowanie wiedzy w zakresie gospodarki odpadami, inspirowanie do praktycznych  działań na rzecz ochrony środowiska, b) rzeczowy: nakręcenie sześciu (3-4 minutowych) filmów promujących prawidłowe segregowanie odpadów komunalnych, które udostępniane będą na YouTube, serwisach społecznościowych i stronach internetowych.

Zwracamy się z prośbą o przedstawienie przez oferty cenowej łącznie na: 

  1. Opracowanie scenariusza oraz wytycznych związanych z reżyserią i produkcją filmów (dotyczących m.in. scenografii i oświetlenia, doboru aktorów, dźwięku).
  2. Nakręcenie filmów i ich montaż. Obsługa medialna zapewniająca szeroką dystrybucję.
  3. Działania promocyjne w serwisie  Facebook.

Warunki, które powinny być spełnione przez Oferentów w celu zapewnienia prawidłowej realizacji wszystkich założeń zadania to:

  • Co najmniej 15 letnie doświadczenie Oferenta w rynku medialnym
  • Zabezpieczenie sprzętowe pozwalające na nakręcenie materiału filmowego w jakości 4K (co najmniej dwie kamery + aparaty filmowe)
  • Gwarancja emisji materiału filmowego w co najmniej siedmiu portalach internetowych, posiadających minimum 1 mln unikalnych użytkowników (UU) w minimum pięciu polskich województwach. Dodatkowym atutem będzie  emisja materiałów filmowych w większej liczbie portali posiadających minimum 1 mln UU, obejmujących swym zasięgiem teren kolejnych województw.
  • Możliwość rejestracji materiału w 120 FPS.
  • Posiadanie drona z  możliwością nagrywania w rozdzielczości 4K.
  • Co najmniej 10 letnie doświadczenie w realizacji i tworzeniu filmów reklamowych oraz produkcji telewizyjnych.

Termin realizacji wszystkich założeń projektu to 15. grudnia 2019 r.

Termin nadsyłania ofert na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. to poniedziałek 18. listopada 2019 r., godzina 18,00.